Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybė – raudonojoje koronaviruso zonoje

Nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 8 d. imtinai, remiantis naujuoju šviesoforo principu, Tauragės rajono savivaldybė priskirta raudonajai zonai.

Į raudonąją zoną patenka tos savivaldybės, kuriose sergamumas viršija 50 atvejų 100 tūkst. gyventojų, teigiamų testų – 4 proc. ir daugiau, o atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, dalis yra 30 proc. ar daugiau per savaitę, arba tos, kuriose sergamumas yra didesnis negu 150 atvejų 100 tūkst. gyventojų ir atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais, dalis yra 30 proc. ar daugiau per savaitę, t. y. savivaldybėje turi būti registruota ne mažiau kaip 10 atvejų per savaitę.

Savivaldybės vertinamos, atsižvelgiant į tris kriterijus: 14 dienų sergamumo rodiklį 100 tūkst. gyventojų, teigiamų tyrimų procentinę dalį tarp atliktų tyrimų procentinę dalį per 7 dienas ir atvejų, nesusijusių su protrūkiais ar židiniais procentinę dalį per 7 dienas.

Situacija Tauragės rajono savivaldybėje

Sergamumas 14 d. 100 tūkst.Teigiamų testų procentasTestų skaičius 100 tūkst.Patvirtintų atvejų per 14 d.Patvirtintų atvejų per 7 d.Testų skaičius per 7 d.Gyventojų skaičius
185,178,86%1671,82705663237803

Siekiant suvaldyti koronaviruso (COVID-19) plitimą, į raudoną zoną patekusiose savivaldybėse privaloma ne tik laikytis specialistų rekomendacijų bei nurodymų, bet ir gali būti sprendžiama dėl lokalaus karantino paskelbimo. Sprendimai dėl karantino paskelbimo konkrečiose savivaldybėse yra priimami trečiadieniais Vyriausybės posėdyje.

Rekomenduojamas atskirų sektorių COVID-19 ligos prevencijos priemones, kai savivaldybė priskiriama geltonajai arba raudonajai zonai  rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top