Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybėje pradėtos teikti naujos paslaugos darbingo amžiaus asmenims su proto ir psichikos negalia – socialinės dirbtuvės

Tauragės rajono savivaldybės administracija kartu su projekto vykdytoju Asmens su negalia teisių apsaugos agentūra prie Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos bei partneriais Tauragės Švč. Trejybės parapija ir Adakavo socialinių paslaugų namais, pradėjo vykdyti projektą „Perėjimas nuo institucinės globos prie bendruomeninių paslaugų Sostinės regione, Vidurio ir vakarų Lietuvos regione“ Nr. 07-018-P-0001. (toliau – Projektas).

Projekto tikslas – teikti naujų formų bendruomenines paslaugas suaugusiems asmenims su proto ir (ar) psichikos negalia, jų šeimoms (globėjams, rūpintojams) ir sudaryti sąlygas tikslinės grupės asmenims gauti individualias, jų poreikius atitinkančias paslaugas ir reikiamą pagalbą bendruomenėje. Projektas skirtas suaugusiems darbingo amžiaus asmenims, turintiems intelekto ir (ar) psichikos negalią. Pagal projektą teikiamos socialinių dirbtuvių paslaugos.

Socialinių dirbtuvių paskirtis – didinti asmenų su intelekto ar psichosocialine negalia įsidarbinimo atviroje darbo rinkoje galimybes, ugdyti, lavinti ir palaikyti bendruosius ir specialiuosius darbinius įgūdžius, atliekant prasmingas darbinio užimtumo veiklas, nukreiptas į konkrečios prekės, produkto gamybą ar paslaugos atlikimą.

Tauragės Švč. Trejybės parapijos socialinės dirbtuvės „Draugų kiemelis“ yra įsikūrusios adresu: Stoties g. 2, Tauragėje. Pagrindinė šių socialinių dirbtuvių veikla yra maisto gamyba ir maitinimo paslaugos. „Draugų kiemelis“ kviečia papietauti tauragiškius bei miesto svečius kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį nuo 12 iki 13 val.

caritas

Adakavo socialinių paslaugų namų padalinio socialinės dirbtuvės „Metų ratas“ yra įsikūrusios Prezidento g. 21, Tauragėje, tačiau aplinkos tvarkymo, žolės pjovimo, malkų kapojimo paslaugos teikiamos visame Tauragės rajone. Taip pat asmenys su negalia atlieka rankdarbių, papuošalų, polimerinio molio dekoracijų, atvirukų, minkštų žaislų gamybą bei drabužių taisymą.

Tauragės rajono gyventojai (jų artimieji), norintys dalyvauti Tauragės Švč. Trejybės socialinių dirbtuvių veikloje, pasinaudoti teikiamomis paslaugomis ar įsigyti gaminių, kviečiami kreiptis adresu: Stoties g. 2, Tauragė, arba paskambinti telefonu +370 655 22619.

Daugiau informacijos rasite: https://www.facebook.com/profile.php?id=61558388897741

Tauragės rajono gyventojai (jų artimieji), norintys dalyvauti Adakavo socialinių paslaugų namų padalinio socialinių dirbtuvių „Metų ratas“ veikloje ar pasinaudoti teikiamomis paslaugomis arba įsigyti gaminių, turi kreiptis adresu: Prezidento g. 21, Tauragėje arba telefonu +370 446 72381; el. paštu: [email protected]

Daugiau informacijos rasite: https://www.facebook.com/socialinesdirbtuves.meturatas.taurage

Projekto įgyvendinimo laikotarpis – 2024–2029 m.

Projektas finansuojamas 2021–2027 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programos lėšomis

Daugiau informacijos apie Projektą ir jo vykdomas veiklas rasite: https://pertvarka.lt/paslaugos/socialines-dirbtuves/

Pasidalinkite

Kitos naujienos

Scroll to Top