Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės administracija kviečia išpildyti Ukrainos vaikų svajones

Visai neseniai, Tauragės pilies kiemelyje, vyko renginys skirtas Ukrainos žmonėms. Tuomet ukrainiečiai susitiko su kraštiečiais, rado atsakymus į jiems rūpimus klausimus, susijusius su darbo galimybėmis, užimtumu ir kt., o nuo karo ir įprasto gyvenimo pabėgę vaikai buvo kviečiami užrašyti savo svajones.

Apie ką svajoja Ukrainos vaikai?

Vaikų užpildytose svajonių formose vyrauja svajonės apie karo pabaigą, taikų ir gerą pasaulį. Be viso to, ilgimasi įprasto gyvenimo, pasivažinėjimo dviračiu, riedlente ar paspirtuku. Visko, kas staiga tapo prarasta.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorės Gintarės Rakauskienės iniciatyva pradėta akcija „Ukrainos vaikų svajonės“ kviečia Tauragės rajono gyventojus prisidėti mažųjų ukrainiečių svajonių išpildymo ir suteikti jiems daugiau šviesos, džiaugsmo bei tikėjimo, kad norai – pildosi.

Žemiau pateikiame Ukrainos vaikų svajonių sąrašą ir kviečiame Jus tapti svajonių pildytoju! Pasirinkite, kurią svajonę norite įgyvendinti ir įteikite šią dovaną asmeniškai. Detalesnę informaciją dėl pasirinktos svajonės įgyvendinimo suteiksime jūsų nurodytu telefono numeriu.

Vaikų svajonių sąrašą rasite ČIA.

Pasidalinkite
Scroll to Top