Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės administracijoje darbą pradėjo dvi naujos specialistės

Balandžio 1 d. Tauragės rajono savivaldybės administracijoje darbą pradėjo Viešosios tvarkos specialistė Kristina Puškoriūtė ir Bendrojo ir civilinės metrikacijos skyriaus specialistė Vakarė Kazlauskė.

Kristina Puškoriūtė bus atsakinga už viešosios tvarkos užtikrinimą, spręs su šiais klausimais susijusias problemas, teiks pagal savo kompetenciją siūlymus savivaldybės administracijai, nagrinės gaunamus piliečių skundus, prašymus ir pasiūlymus, taikys administracinę teiseną.

Kristina 2017 m. baigė Aleksandro Stulginskio universitetą ir įgijo Miškininskystės bakalaurą, 2020 m. Vytauto didžioji universitete įgijo Laukinių gyvūnų išteklių valdymo magistro laipsnį.

Iki šiol specialistė yra dirbusi Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdybos, Klaipėdos rajono aplinkos apsaugos inspekcijos vyresniosios inspektorės pareigose bei Klaipėdos rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiaja specialiste.

Vakarė Kazlauskė – naujoji Gyventojų priėmimo darbuotoja. Siekiant įgyvendinti nustatytus teisės aktų reikalavimus, ji atliks asmenų aptarnavimą ir jų prašymų nagrinėjimą taikant vieno langelio principą. Darbuotoja teiks informaciją į savivaldybę besikreipiantiems asmenims, paaiškins, kokius dokumentus reikia pateikti kartu su prašymu, tam, kad jis būtų išnagrinėtas. Asmens pageidavimu informuos jį apie prašymą nagrinėjantį valstybės tarnautoją, prašymo nagrinėjimo eigą.

Vakarė 2021 metais baigė Socialinių mokslų kolegiją ir įgijo Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos profesinį bakalaurą. Baigusi studijas dirbo klientų aptarnavimo srityje.

Pasidalinkite
Scroll to Top