Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo konferencijoje „Pirmas žingsnis – lygios galimybės“

Lapkričio 27 d. Kaune vyko savivaldybių konferencijos „Pirmas žingsnis – lygios galimybės“ pirmoji diena. Joje dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai.

Renginyje aptartos nacionalinės lygių galimybių politikos kryptys, smurto prevencijos priemonės, pasidalinta savivaldybių gerosiomis praktikomis bei pristatyti naujausi tyrimai.

Iš konferencijos parsivežta aktualių įžvalgų apie veiksmingesnius lygių galimybių įgyvendinimo būdus, pagalbos teikimo modelius bei iniciatyvas, skirtas asmenims, keliantiems pavojų artimoje aplinkoje, patiriantiems pavojų ar jau patyrusiems smurtą. Šias žinias bus galima pritaikyti stiprinant pagalbos sistemą ir Tauragės rajono savivaldybėje.

Nuotr. LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Į viršų