Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės rajono savivaldybės atstovai aplankė miestus partnerius

Birželio 23-26 dienomis Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Tomas Raulinavičius, mero patarėja Aušra Kulikauskienė bei Viešosios tvarkos specialistas Paulius Goštautas lankėsi Považska Bystrica (Slovakijoje). Su šiuo miestu 2014 m. Tauragės rajono savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Siekdamas bendrų interesų skatindamas ekonominę, socialinę ir kultūrinę plėtrą, Tauragės miestas kartu su miestais partneriais įgyvendina bendras veiklas, turi galimybę pasinauti užsienio šalių gerąja patirtimi, keistis naudinga informacija.

Vizito metu Savivaldybės atstovai susitiko su miesto vadovais, dalyvavo miesto šventės „Považska Bystrica dienos 2022“ renginiuose, lankėsi sporto infrastruktūros objektuose (rekonstruojamoje salėje, baigtame rekonstruoti stadione), pasidalijo gerąja patirtimi.

Tauragės rajono savivaldybė su Slovakijos miestu Považska Bystrica bendradarbiauja nuo 2014 metų, kai buvo pasirašyta bendradarbiavimo ir draugystės sutartis. Šios sutarties tikslai: plėtoti ryšius švietimo ir kultūros, sporto, aplinkosaugos, verslo, laisvalaikio ir kitose srityse.

Birželio 24-27 d. aplankytas ir kitas miestas partneris – Belchatuvas (Lenkija). Čia vyko Tauragės rajono savivaldybės atstovai – Kultūros skyriaus specialistas Mindaugas Piečia, Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja Genovaitė Pukelytė, Tauragės krašto muziejaus „Santaka“ vadovas Raimondas Matemaitis. Taip pat Tauragę atstovavo Lenkijos bičiulių draugijos nariai Juozas Jankevičius ir Virginijus Žilius.

Delegacija Belchatuve lankėse miesto šventės metu, taip parodydami dėmesį bei puoselėdami draugystę tarp miestų partnerių. Tauragės delegacija buvo sutikta nuoširdžiai ir šiltai, draugystė su šiuo miestu yra viena iš ilgiausių. Sutartis su Belchatuvu pasirašyta dar 2001-aisiais. Minint 20-ies metų bendradarbiavimo progą miestui partneriui įteikta atminimo dovana, aptartos ateities vizijos.

Pasidalinkite
Scroll to Top