Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės šeimos gerovės centre duris atvėrė multisensorinis kambarys

Rugsėjo 26 dieną, Tauragės šeimos gerovės centre iškilmingai atidarytas naujas multisensorinis kambarys, skirtas visai krašto bendruomenei.

Šventės vedėja, Tauragės LIONS klubo viceprezidentė Diana Vaitiekienė susirinkusiuosius pasveikino klubo šūkiu „Gera diena – geriems darbams“. Būtent LIONS klubas buvo šios idėjos iniciatorius, kuris ne tik parengė projektą, bet ir rūpinosi kambario įrengimui reikalingos įrangos įsigijimu.

„Esame įsitikinę, kad šio kambario vieta parinkta tikrai labai tinkamai – Tauragės šeimos gerovės centras yra visiškai atvira erdvė vaikams, paaugliams, suaugusiesiems – visiems,  patiriantiems įvairių sunkumų“, – susirinkusiems klubiečių mintis perdavė D. Vaitiekienė.

Sensorinio kambario atidarymo šventė

Tarp šventės svečių netrūko ir daugiau LIONS atstovų. Už prisidėjimą realizuojant idėją visiems susirinkusiems dėkojo klubo prezidentas Valdas Gečas, renginyje apsilankė LIONS apygardos I-oji vicegubernatorė Imantė Dirgelienė, projekto viena iš partnerių – Telšių moterų LIONS klubo atstovė, buvusi prezidentė Jolita Norkienė, 2022–2023 metų kadencijos – Lietuvos LIONS klubų apygardos gubernatoriaus pareigas ėjusi – Jolanta Gulbinienė.

Sveikinimo žodžius tarė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Laineda Ašmontienė. Seimo nario Romualdo Vaitkaus sveikinimus perdavė patarėja Diana Skarbalė. Kambarį palaimino ir įkvepiančiomis mintimis pasidalino Tauragės evangelikų liuteronų bažnyčios kunigas Mindaugas Dikšaitis ir Tauragės Švč. Trejybės parapijos vikaras Rokas Maziliauskis.

Multisensorinio kambario valdymas perduotas į Tauragės šeimos gerovės centro rankas. Jo durys bus atviros visiems, kam tikrai reikalinga pagalba. Kadangi kambaryje bus galima būti maždaug 30–45 minutes ir ne daugiau kaip 5–7 asmenims, bus sudarytas grafikas, o norintys atvykti į kambarį turės užsiregistruoti.

„Multisensoriniame kambaryje galės lankytis mūsų klientai, gaunantys paslaugas, bet kviesime ir nevyriausybines organizacijas ir vaikų su negalia organizacijas, turinčius autizmo spektrą, pagyvenusius asmenis“, – informavo Tauragės šeimos gerovės centro vadovė Danguolė Račkauskienė.

Prie šio projekto finansavimo prisidėjo Tauragės rajono savivaldybė. Projekto partneriai – Plungės, Marijampolės, Telšių moterų, Palangos moterų ir Mažeikių moterų LIONS klubai.  Multisensorinio kambario įrangos vertė – 44 980 eurų.

Pasidalinkite
Scroll to Top