Rugsėjo 29 d. Tauragės Švč. Trejybės bažnyčioje iškilmingai paminėta Socialinių darbuotojų diena. Šia ypatinga proga vyko šventinės mišios, kurias vedė ir socialinius darbuotojus profesinės šventės proga pasveikino klebonas Marius Venskus. Gausiai susirinkusius šventės dalyvius taip pat sveikino Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, vicemerai Andžela Jakienė ir Romualdas Vaitkus, Tauragės rajono savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Laineda Ašmontienė, LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrė Rita Grigalienė.

Tauragės rajono savivaldybės mero Dovydo Kaminsko padėkos įteiktos:
- Laimai Paulauskienei, Adakavo socialinių paslaugų namų socialinei darbuotojai.
- Astai Gudavičienei, Adakavo socialinių paslaugų namų socialinei darbuotojai.
- Laurai Janušienei, Adakavo socialinių paslaugų namų socialinei darbuotojai.
- Jūratei Giedraitienei, Adakavo socialinių paslaugų namų individualios priežiūros darbuotojai.
- Virginijai Pudžemienei, Adakavo socialinių paslaugų namų individualios priežiūros darbuotojai.
- Jūratei Naujokienei, Adakavo socialinių paslaugų namų užimtumo specialistei.
- Violetai Šegždienei, Lauksargių globos namų individualios priežiūros darbuotojai.
- Deimantei Statkienei, Lauksargių globos namų socialinei darbuotojai.
- Giedrei Petrošiutei-Sadauskienei, Tauragės šeimos gerovės centro atvejo vadybininkei.
- Onai Krenciūtei, Tauragės šeimos gerovės centro socialinei darbuotojai.
- Ilmedai Lukošienei, Tauragės šeimos gerovės centro socialinei darbuotojai.
- Aušrai Partsvaniai, Tauragės šeimos gerovės centro Globos centro veiklos koordinatorei.
- Sandrai Andruškienei, Tauragės Švč. Trejybės parapijos individualios priežiūros darbuotojai.
- Sandrai Šimkienei, Tauragės Švč. Trejybės parapijos gamybos meistrei.
- Indrai Dadūrienei, Tauragės Švč. Trejybės parapijos gamybos meistrei.
- Aleksandrai Arbataitytei, vaikų dienos centro „Mes esame“ socialinei darbuotojai.
LR Seimo narės Aušrinės Norkienės padėkos įteiktos:
- Gražinai Stašinskienei, Tauragės Švč. Trejybės parapijos socialinei darbuotojai.
- Laimai Samoškienei, Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ Socialinės globos namų vyr. socialinei darbuotojai.
- Linai Maraulienei, Tauragės šeimos gerovės centro Paramos šeimai skyriaus socialinei darbuotojai, dirbančiai su šeimomis.
LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos viceministrės Ritos Grigalienės padėkos įteiktos:
- Jovitai Černeckienei, Lauksargių globos namų direktorei.
- Kristinai Anulienei, Adakavo socialinių paslaugų namų direktorei.
- Jonui Samoškai, Pagramančio bendruomenės centro „Gramančia“ Socialinės globos namų direktoriui.
- Vitalijai Šlepavičienei, Tauragės Švč. Trejybės parapijos Carito vadovei, socialinei darbuotojai.
Prie šventinės nuotaikos kūrimo prisidėjo Evelinos Sašenko muzikinis pasirodymas.

Dar kartą nuoširdžiai dėkojame visiems socialiniams darbuotojams už Jūsų atsidavimą, jautrumą ir kasdienį darbą, prisidedant prie geresnio gyvenimo kūrimo kitiems. Linkime stiprios sveikatos, profesinės sėkmės ir neišsenkančios vidinės šviesos!





