Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragės „Versmės“ gimnazija minėjo 20-ies metų jubiliejų

Gegužės 28 dieną (penktadienį) Tauragės „Versmės“ gimnazija minėjo dvidešimties metų jubiliejų. Šia proga mokykloje atidaryta Gamtos mokslų laboratorija, rodyta specialiai gimnazijai sukurto filmo „Smagu prisiminimuose atgimus augti” premjera. 

Gražaus jubiliejaus proga Tauragės „Versmės gimnazijos“ bendruomenę pasveikino ir buvęs šios mokyklos mokinys –  Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas. 

„Sveikinu visą Tauragės „Versmės“ gimnazijos bendruomenę su jaunatvišku jubiliejumi! Dėkoju esamiems ir buvusiems mokytojams už atsidavimą, kantrybę ir rūpestį jaunaisiais tauragiškiais!“,– sakė D. Kaminskas. 

Gimnazijos direktorė Dalia Pukelienė su džiaugsmu prisiminė pirmąsias gimnazijos įkūrimo dienas: „Labai puikiai atsimename, kada 2000 m. ant jūros kranto įsikūrė „Versmės“ gimnazija, kuriai po metų buvo suteiktas gimnazijos statusas“. 

Per dvidešimt metų mokykloje keitėsi kelios kartos – užaugo ir gimnaziją baigė daug jaunų žmonių, kurių vaikai iki šiol mina gimnazijos slenkstį. D. Pukelienė pasidžiaugė, kad buvę gimnazijos mokiniai sugrįžta dirbti, kaip pedagogai.

Gimnazijos direktorė kalbėdama apie visus veiklos metus taip pat išskyrė ir didžiulį iššūkį – pandemiją. Pasak jos, laikotarpis buvo sudėtingas visai gimnazijos bendruomenei. Mokytojai per dvi savaites turėjo pasirengti nuotoliniam mokymui, išmokti dirbti ZOOM programa. Gimnazijos direktorė teigė, kad „išmokti padėjo ne kursai, o bendrystė – mokėmės vieni iš kitų“.

Jubiliejinio gimtadienio proga gimnazijos direktorė palinkėjo, kad visa „Versmės“ bendruomenė šypsotųsi, džiaugtųsi ir galvotų, „kad buvau ar esu gimnazijos dalimi“ ir gyventų ne tik šiomis dienomis, bet ir žiūrėtų į priekį. Kad „Versmė“ išliktų „Versme“, kurioje gera būtų visiems – mokiniams, mokytojams ir visam personalui.

[ngg src=”galleries” ids=”45″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″] 

Pasidalinkite
Scroll to Top