Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragiškiai naudojasi galimybe pasiskiepyti prie didžiųjų prekybos centrų

Vakar, nuo 11 iki 16 val., Tauragėje, prie „Lidl“ parduotuvės įsikūrusiame mobiliame vakcinavimo punkte, gyventojai buvo kviečiami pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.  Iš viso galimybe pasiskiepyti be išankstinės registracijos pasinaudojo 202 Tauragės rajono gyventojai, iš jų: 169 paskiepyti „Janssen“ ir 33 – „Pfizer“ vakcina. 

„Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta džiaugiasi, kad buvo vieni pirmųjų, priėmę mobiliąsias skiepijimo komandas prie savo parduotuvių: „Pirmieji bandymai Vilniuje parodė, kad tokia galimybė yra itin patraukli gyventojams, todėl ir toliau nuosekliai palaikome šią iniciatyvą.“, – sako „Lidl Lietuva“ atstovas.

Primename, kad prie šios iniciatyvos jungiasi ir kiti didieji prekybos centrai. Jau rytoj (rugpjūčio 18 d.), nuo 11.00–16.00 val. bus galima pasiskiepyti prie „Maxima“ parduotuvės, esančios Prezidento g. 72, Tauragėje, o ateinantį pirmadienį (rugpjūčio 23 d.) mobili skiepijimo komanda atvyks prie „Iki“ parduotuvės, įsikūrusios Gedimino g. 21A, Tauragėje. 

Iniciatyva siekiama suteikti gyventojams dar daugiau galimybių vakcinuotis arčiau namų, be būtinos išankstinės registracijos. Viską, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

[ngg src=”galleries” ids=”72″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top