Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tauragiškiai paminėjo Valstybės dienos šventę

Liepos 6-osios, Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos, iškilmingai paminėti rinkosi viso miesto gyventojai.

Šventės dalyvius džiugino Bažnyčių gatvėje nusidriekusi amatininkų, tautodailės dirbinių mugė, kurioje visi buvo kviečiami ragauti įvairiausių skanėstų, apžiūrėti ar įsigyti neįprastų rankų darbo gaminių. Pilies aikštėje vaikai džiaugėsi nemokamomis pramogomis.

Šventinę dieną miesto gatvėse skambėjo Tauragės meno mokyklos solistų koncertas, o vėliau kiekvieno širdį džiugino Tauragės Kultūros centro lengvosios muzikos orkestro koncerto natos.

Valstybės dienos proga visus miesto gyventojus sveikino Seimo narė Aušrinė Norkienė: „Su valstybės diena. Valstybė gyva tol, kol yra jos kalbą, kultūrą ir tradicijas puoselėjančių žmonių. Ši diena, Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena, yra mūsų visų stiprybės ir vienybės simbolis. Tad didžiuokimės savo valstybe, kurkime ją savo darbais, ir žinoma, tegul Tautiška giesmė sujungia mus į vienybės ratą“.

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas padėkojo Tauragės Kultūros centro lengvosios muzikos orkestrui už prasmingą, profesionalų gražų darbą. „Liepos 6-oji, ta diena, kai dar kartą galime didžiuodamiesi iškelti trispalvę, prisiminti mūsų tautos istoriją, pasidžiaugti visais pasiekimais ir netgi prisiminti tragiškus įvykius. Tad žvelgdami į ateitį, skirkime daugiau laiko geriems darbams ir prasmingiems tikslams. Su Valstybės diena!“- sveikino D. Kaminskas.

Šventės metu miesto gatves bei aikštes puošė trispalvės vėliavėlės. O 21.00 val. visi kartu giedojome Tautišką giesmę, taip pagerbdami Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

 

Šventę vainikavo ir šokti kvietė grupės „Lietuvaičiai“ koncertas.

Pasidalinkite
Scroll to Top