Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tris dienas vykęs tradicinis „Menų festas‘21“ jaunimą kvietė susiburti jau 4-tąjį kartą

Šiais metais „Menų Festas“, nors ir esant sudėtingoms sąlygoms dėl pandemijos, įvyko ir pateisino daugelio festivalio gerbėjų lūkesčius. Numatyta festivalio programa įvyko be jokių esminių pokyčių ar trikdžių. Kaip jau tapo įprasta, vienas iš pirmųjų festivalio renginių – „Slemas su ragais“. Jis kasmet organizuojamas bendradarbiaujant su Tauragės krašto muziejumi „Santaka“. Į „Slemo su ragais“ sceną žengė 9 „slemeriai“, iš kurių net 5 tauragiškiai. Po atkaklios kovos pirmąją vietą užėmė svečias iš Plungės – Paulius Gadeikis.

Antroji festivalio diena pradėta meno parodų atidarymu – pastarųjų buvo net 8. Jas pristatė Tauragės fotografų klubo „Fotojūra“ narė Greta Jonelytė, Gabija Korsakaitė, Ugnė Kulbokaitė, tauragiškiai Laimonas Šiaudvytis ir Matas Gudauskas, Akvilė Zlatkutė, Eglė Baranauskaitė. Vėliau ta pačią dieną vyko ir muzikos atlikėjų pasirodymai. Koncerto metu pasirodė jauni atlikėjai iš įvairių Lietuvos miestų, tokie kaip Fluvial, klaipėdiškis Aurimas Bareikis, Dovilė Karpiūtė iš Šiaulių, o vakaro kviestiniai svečiai buvo šiuo metu populiariosios muzikos viršūnę užimančios grupės „Keanu Blunt“ ir „Free Finga“.

Trečiąją dieną pasirodė kitokio stiliaus atlikėjai – tai grupės atliekančios alternatyvią ir roko muziką, tarp kurių ir tauragiškių grupė „Neradau“, kuri parodė puikų pavyzdį, kaip muzikinį kelią pradedančiam jaunimui svarbu ir aktualu tokio pobūdžio renginiai ir galimybė parodyti auditorijai savo kūrybą. Be jų į sceną taip pat žengė grupė „Spurr“ iš Ignalinos, vaikinų grupė „TAS“, klaipėdiškių grupė „Katarsis“, atlikėjas „Joseph June“, grupė „diso.kognityvas“ iš Mažeikių ir jaunimo tarpe pamėgta kviestinių atlikėjų grupė „Abudu“.

[ngg src=”galleries” ids=”74″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top