Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Turite idėją Tauragei? Paskubėkite pateikti paraišką!

Prasidėjo paskutinė savaitė, kuomet dar galite suspėti įsitraukti į dalyvaujamąjį biudžetą ir pateikti savo projektų paraiškas. Kviečiame pasinaudoti galimybe ir pasiūlyti idėjas, kurios būtų naudingos Tauragės kraštui. Idėjų Tauragei laukiama iki vasario 28 dienos.

Tauragę galime kurti visi kartu, todėl kviečiame teikti išsamiai aprašytas idėjas, papildytas vizualizacijomis, brėžiniais, nuotraukomis ar kita naudinga informacija. Dėl paraiškų pildymo kviečiame konsultuotis su Savivaldybės administracijos darbuotojais:

Siūlomi projektai gali įkurti naujas vietas arba patobulinti jau esančias, todėl yra skirstomi į daugiau ir mažiau vertės turinčius projektus. Tauragės rajono savivaldybė siekia pritraukti gyventojus aktyviau įsitraukti į viešųjų lėšų panaudojimo skirstymą, nes neatsižvelgiant į projekto dydį jis gali turėti didelę vertę prisidedant prie gyvenamosios aplinkos gerinimo. Galvojant idėjas skatiname atkreipti dėmesį į šiuos numatytus tikslus – suburti gyventojų bendruomenes, gerinti socialinę ir gyvenamąją aplinką, viešąją infrastruktūrą.

Pagrindiniai dalyvaujamojo biudžeto etapai

  • Idėjos vystymas – idėją vysto ne jaunesnis nei 16 metų autorius, kuris gyvena Tauragės rajono savivaldybėje (konsultuojasi dėl įgyvendinamumo ir galimų apribojimų).
  • Projekto rengimas – gyventojai kuria finansiškai pagrįstus, konkrečius savo idėjų projektus, konsultuojasi su ekspertais ir pateikia juos iki vasario 28 d. adresu idejatauragei.lt
  • Balsavimas – pasibaigus idėjų teikimo etapui, skelbiamas viešasis balsavimas, kurio metu rajono gyventojai renka labiausiai patikusias idėjas. Už projektą gali balsuoti ne jaunesni nei 16 metų, Tauragės rajone gyvenamąją vietą deklaravę gyventojai.
  • Įgyvendinimas – Tauragės rajono savivaldybė įgyvendina laimėjusius projektus, į procesą įtraukiant idėjos autorių(-ius). Projektus įsipareigoja įgyvendinti per 1 arba 2 metus, atsižvelgiant į projekto dydį bei kainą.

Idėjų teikimo tvarka

Projektų idėjų pasiūlymai priimami elektroniniu būdu (per e.valdžios vartus), apsilankius svetainėje idejatauragei.lt, atnešus popierinę užpildytą formą į savivaldybę, arba atsiuntus el. paštu [email protected] El. paštu siunčiami projektai turi būti atspausdinti ir pasirašyti (siunčiamas skenuotas dokumentas).

Dalyvaujamojo biudžeto tvarkos aprašas
Paraiškos ir sutikimo forma

Pasidalinkite
Scroll to Top