Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Tvarkingas BOLT paspirtukų parkavimas mieste

BOLT žalieji paspirtukai visą šiltąjį sezoną kviečia leistis į smagias keliones mieste, bet pirmiausia aptarkime tai, kas svarbiausia – tvarkingą parkavimąsi. Galbūt tai skamba nuobodžiai, bet vardan visų saugumo ir patogumo, apie tai kalbėti yra būtina. Teisingas parkavimasis padeda palaikyti tvarką mieste ir išvengti nelaimingų atsitikimų, nes žmonės gali judėti be jokių kliūčių ir negalvoti, kaip neužkliūti už paspirtuko. Be to, būsite tikri, kad negausite baudos už netvarkingai paliktą paspirtuką.

Trys parkavimosi „ne“

Bolt paspirtukų teisingo statymo atmintinė

„Ne“ paspirtukams vidury šaligatvio

Puikiai suprantame, kad skubate, bet net ir tokiu atveju nepalikite paspirtuko skersai kelio. Tai – ne tik nemandagu, bet ir pavojinga. Kur jį tuomet statyti? Šalia sienos, bortelio, dviračių stovo arba, jei tokia yra, specialioje paspirtukams skirtoje vietoje.

„Ne“ paspirtukų kalnui

Galbūt paspirtukų kalnas kai kuriems atrodo kaip modernusis menas, bet tai toli gražu nėra tiesa. Bet kaip sumesti paspirtukai tik gadina miesto vaizdą. Baigę kelionę, paspirtuką pastatykite atlenkdami atraminę kojelę ir jokiu būdu nepalikite jo gulėti. Juk ir patiems smagiau gyventi tvarkingame mieste, o tai priklauso nuo kiekvieno mūsų.

„Ne“ paspirtukams bet kur

Daugelis esame buvę tokioje situacijoje, kai jau norime baigti kelionę, bet nerandame tinkamos vietos paspirtukui palikti. Sutinkame, kad tai gali šiek tiek suerzinti, bet net ir tuomet neturėtumėte jo palikti bet kur.

Minutėlę sustokite ir apsižvalgykite – gal netoliese yra dviračių stovas, suoliukas ar kita vieta, kur priparkuotas paspirtukas netrukdytų kitiems eismo dalyviams.

Kodėl paspirtukų parkavimas yra toks svarbus?

Įsivaizduokite: einate gatve, mėgaujatės gaiviu pavasario oru ir staiga prieš save pamatote ant kelio gulintį paspirtuką. Kaipmat susierzinate, tiesa? Taigi, parkuodamiesi tvarkingai ne tik atsižvelgiate į kitus eismo dalyvius, bet ir padedate kurti tvarkingesnį bei saugesnį miestą.

Atminkite: nepalikite paspirtuko vidury kelio, pastatykite jį vertikaliai bei tinkamoje vietoje.

Ką daryti pamačius netvarkingai paliktą paspirtuką?

Pamatę netvarkingai paliktą BOLT paspirtuką, galite apie tai pranešti:

Pasidalinkite
Scroll to Top