Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Ugniagesiai gelbėtojai ir toliau vykdo akciją „Gyvenkime saugiai“

namasPriešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos jau kelis metus iš eilės šalyje organizuoja prevencinę akciją „Gyvenkime saugiai”. Jos metu Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ir ugniagesiai gelbėtojai, laikydamasi visų saugojimosi priemonių dėl Covid-19 pandemijos, aplanko gyvenamuosius būstus, konsultuoja gyventojus ir teikia jiems praktinius patarimus saugaus būsto klausimais.

Šiais metais, akcijos metu aplankyta daugiau nei 2200 gyvenamųjų būstų. Apsilankymo metu pildoma gaisrų prevencijos akcijos ,,Gyvenkime saugiai“ anketa, dalinami lankstinukai, žiūrima ar tvarkingos krosnys ir kiti šildymo įrenginiai ir ar jie tinkamai eksploatuojami, ar tvarkinga elektros instaliacija, elektros prietaisai yra tvarkingi ir ar jie tinkamai eksploatuojami, ar įrengti autonominiai dūmų detektoriai, ar jie veikia ir ar gyventojai žino kaip elgtis kilus gaisrui.

Akcijos metu montuojami gaisro aptikimo ir signalizavimo signalizatoriai, pagal Tauragės rajono savivaldybės pateiktus sąrašus Tauragės mieste ir rajone esančių vienišų, senyvo amžiaus, neįgalių asmenų ir auginančių nepilnamečius vaikus asmenų, turinčių specialių poreikių ir gyvenančių riziką keliančiuose individualiuose gyvenamuosiuose būstuose, sąrašus. Šiuos daviklius nupirko Tauragės rajono savivaldybė, rūpindamasi savo miesto gyventojo saugumu.

Svarbiausias šios akcijos tikslas – ugdyti gyventojų saugios gyvensenos įpročius, gerinti gyvenamųjų būstų gaisrinę saugą ir skatinti gyventojus namuose įsirengti autonominius dūmų detektorius. Patirtis rodo, kad ne vienas autonominis dūmų detektorius gelbsti gyvybes ir padeda išvengti didelių nuostolių, kurie neišvengiami, kai ugnis išplinta.

Kad neliktumėme be namų – privalome patys pasirūpinti jų saugumu!

Tauragės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba

Pasidalinkite
Scroll to Top