Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Už laiku nesurinktas atliekas vežėjams gresia baudos

Savaitės pradžioje gyventojai kreipėsi į Savivaldybę, pranešdami apie tai, jog atliekų vežėjai neatliko savo darbo ir neištuštino dalies konteinerių. Nors problema jau išspręsta, informuojame, kodėl taip nutiko, kokių priemonių imtasi.

Perpildyti konteineriai

Atliekų vežėjas „Econovus“ apvažiavo tik dalį numatytų maršrutų, tad neaptarnavo visų gyventojų. Prie daugiabučių gyvenamųjų namų esančių konteinerių susidarė krūvos šiukšlių, neištuštinti liko ir individualių namų gyventojų konteineriai. Kaip savivaldybę informavo „Econovus“, problema kilo dėl techninių transporto nesklandumų, neleidusių tinkamai atlikti sutartyje numatytus įsipareigojimus.

Atsižvelgiant į pasikartojančius gyventojų nusiskundimus dėl nesavalaikio komunalinių atliekų surinkimo, perpildytų bendro naudojimo konteinerių ir netvarkos aplink juos taip pat dėl vėluojančių individualių namų konteinerių aptarnavimo, Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras kreipėsi į „Econovus“ dėl visų įmanomų priemonių atliekų surinkimo kokybei pagerinti.

„Atliekų vežėjų prašoma laiku surinkti atliekas,  išvengti konteinerių perpildymo, užtikrinti švarą ir tvarką po konteinerių aptarnavimo bei dažninti pakuočių atliekų surinkimą iš bendro naudojimo konteinerių“,– sako Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė. 

Savivaldybė informuoja, kad dėl sutartyje numatytų reikalavimų nevykdymo, atliekų vežėjui gresia baudos. Nors šiuo metu situacija mieste pagerėjo, Tauragės rajono gyventojai ir toliau kviečiami pranešti apie atliekų tvarkymo sistemos pažeidimus bei nekokybiškai atliktą darbą. Tikimasi, kad ateityje tokių situacijų pavyks išvengti.

[ngg src=”galleries” ids=”75″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top