Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Už sutaupytą energiją Tauragės rajono savivaldybės administracijai įteiktas Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) Pažangios energijos klubo sertifikatas

Viena iš Tauragės rajono savivaldybės ambicijų yra tapti žaliausia savivaldybe Lietuvoje, tad daug dėmesio skiriama žaliosioms idėjoms įgyvendinti. Tauragės rajone veikia vėjo jėgainių parkas, dumblo perdirbimo įrenginiai, Balskų užtvankoje – antra pagal dydį hidroelektrinė šalyje, o ant viešųjų įstaigų stogų įrengtos saulės elektrinės. 

Tauragės rajono savivaldybės administracija įgyvendindama visas iniciatyvas ir projektus gavo sertifikatą iš Energijos skirstymo operatoriaus Pažangios energijos klubo už 2020 metais sutaupytą energiją. Iš 11,674 TWh, kurias Lietuva siekė sutaupyti iki 2020 metų, Tauragės rajono savivaldybės administracija sutaupė 8006 MWh. Didžiausią sutaupymų dalį sudarė Tauragės rajone esančių šviestuvų pakeitimas į naujus LED šviestuvus (gatvių apšvietimo modernizavimas), investicijos į saulės elektrines bei daugiabučių namų renovacija.

Taupydama energiją Tauragės rajono savivaldybės administracija siekia sumažinti neigiamą poveikį aplinkai, mažinti deginamo iškastinio kuro išskiriamų teršalų kiekius, o sutaupytas lėšas investuoti į paslaugų kokybės gerinimą.

[ngg src=”galleries” ids=”80″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Pasidalinkite
Scroll to Top