Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Vairavimo mokymai judėjimo negalią turintiems žmonėms

Asmenis, turinčius judėjimo negalią, kviečiame nemokamai mokytis B kategorijos transporto priemonės vairavimo. Artimiausia grupė startuoja jau 2022 m. vasario mėnesį. Mokymus finansuoja Neįgaliųjų reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 

Į vairavimo mokyklą priimami judėjimo negalią turintys asmenys, kuriems nustatytas 0-45 procentų darbingumo lygis ir Vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininėje pažymoje (Forma Nr. 083- 1/a) nurodytas transporto priemonės pritaikymo apribojimas (kodai 10-43). Pažymima, kad paslaugų gavėjai neturėtų (-ėjo) vairuotojo pažymėjimo, taip pat per pastaruosius 3 metus nėra dalyvavę analogiškuose mokymuose. Paslaugų gavėjai gali vairuoti tik transporto priemonę su rankinio valdymo įranga (sistema) ar su automatine pavarų dėže ir vairo priedais sutrikusiai griebimo funkcijai kompensuoti.

Teorijos mokymasis vyksta nuotoliniu būdu, praktinis vairavimas vyksta Kaune (dalyviai iš kitų miestų gali būti apgyvendinti Kaune, adresu A. Juozapavičiaus pr. 34).

Dalyvaujantiems reikalingi šie dokumentai:

  • asmens tapatybės dokumentas;
  • neįgaliojo pažymėjimas;
  • viena nuotrauka (3×4 cm);
  • vairuotojo sveikatos patikrinimo medicininė pažyma (forma Nr. 083-1/a);
  • darbingumo lygio pažyma.

Daugiau informacijos telefonu 8 612 09 926, el. paštu [email protected]  ir ČIA.

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top