Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Vaizdo kameros fiksuoja netinkamą atliekų rūšiavimą – pažeidėjams gresia baudos iki 140 eurų

J. Tumo-Vaižganto gatvėje esančios kameros kasdien fiksuoja netinkamą atliekų rūšiavimą ir su tuo susijusius pažeidimus. Prie konteinerių paliekamos didelių gabaritų atliekos (seni baldai, kilimai , čiužiniai ir kt.). Gyventojams primename, kad tokios atliekos turi būti pristatomos į didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę, esančią Paberžių g. 14 A, Tauragėje. Atliekos į šią aikštelę iš Tauragės rajono savivaldybės gyventojų yra priimamos nemokamai.

Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras taip pat primena, kad gegužės 1, 8, 15, 22 dienomis,  UAB „Ekonovus“ Tauragės rajone vykdys didžiųjų atliekų  surinkimą apvažiavimo būdu. Gyventojai, norintys pasinaudoti šia nemokama paslauga, atliekas turi pristatyti į lentelėje nurodytą vietą nurodytu laiku (lentelę rasite ČIA).

Primename, kad į rūšiavimo konteinerius metamos pakuočių atliekos taip pat yra išvežamos nemokamai – jų surinkimą ir tvarkymą finansuoja gamintojų ir importuotojų organizacijos. Kuo daugiau atliekų išrūšiuojama, tuo mažiau jų patenka į bendrus mišrių atliekų konteinerius, už kurių išvežimą ir sutvarkymą sumokame mes – gyventojai.

Žemiau pateikiame vaizdo įrašą, kuriame užfiksuoti atliekų tvarkymo pažeidimai, už juos pažeidėjams gresia bauda iki 140 Eur. 

https://www.facebook.com/tauragessavivaldybe/videos/197825882149566

Pasidalinkite
Scroll to Top