Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Vydūno g., Tauragės m., baigti rekonstravimo ir paviršinių nuotekų tinklų statybos darbai

Vydūno g., Tauragės m., baigti rekonstravimo ir paviršinių nuotekų tinklų statybos darbai! 

Darbų metu:

  • įrengta „Dviračių gatvė“, kurioje organizuojamas mišrus motorinių ir ne motorinių transporto priemonių eismas bei galioja specialūs Kelių eismo taisyklių reikalavimai;
  • įrengta 576 m ilgio ir 5,5 m pločio betoninių trinkelių dangos gatvė;
  • įrengtas 1,5 m pločio šaligatvis su betoninių trinkelių danga;
  • įrengtos nuovažos į kiemus ir sutvarkytos sankryžos;
  • nutiesti nauji paviršinių nuotekų tinklai;
  • įrengtas LED gatvės apšvietimas;
  • pastatyti kelio ženklai;
  • aplinka pritaikyta asmenų su negalia poreikiams;
  • sutvarkyta ir apželdinta teritorija.

Dviračių gatvė įrengta įgyvendinant projektą „Vientiso dviračių takų tinklo kūrimas integruojant bevariklį transportą į bendrą transporto sistemą Tauragės mieste“.

Darbus atliko UAB „Uliksas“. Rangos darbų vertė – 867 360,65 Eur.

Dėkojame gyventojams už kantrybę darbų vykdymo metu!

Daugiau informacijos apie projektą galite rasti čia:

https://www.esinvesticijos.lt/sutartys/vientiso-dviraciu-taku-tinklo-kurimas-integruojant-bevarikli-transporta-i-bendra-transporto-sistema-taurages-mieste

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Į viršų