Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Žemdirbių šventėje pagerbti Tauragės rajono ūkininkai

Rugsėjo 23 dieną Tauragės rajono žemdirbiai susirinko į tradicinę žemdirbių šventę, vykusią Tauragės kultūros rūmuose. Renginio metu rajono ūkininkams įteiktos padėkos už darbštumą, atsidavimą savo kraštui ir svarų indėlį puoselėjant ūkį Tauragės rajone.

Šventėje dalyvavo ir jos dalyvius sveikino savivaldybės meras Dovydas Kaminskas, mero pavaduotoja Virginija Eičienė, Kaimo reikalų skyriaus vedėjas Petras Kulikauskas, Seimo nariai Aušrinė Noreikienė ir Romualdas Vaitkus, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimondas Juknevičius, Europos parlamento nario Bronio Ropės padėjėja Jolanta Vaitiekienė.

Sveikinimo žodžiai skambėjo ir padėkos įteiktos „Metų ūkis 2022” nugalėtojams: Agnei ir Pauliui Macams, Daivai ir Gintarui Budrauskams, Karolinai ir Rimantui Dirmeikiams.

Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas „Metų ūkis 2022“ nugalėtojams padėkojo už gyvulininkystės puoselėjimą Tauragės rajone bei palinkėjo tęsti šią veiklą, turėti plačius užmojus ir įgyvendinti visas idėjas ir sumanymus.

Už ryžtą puoselėti gyvulininkystės ūkį mero padėkos taip pat įteiktos šiems ūkininkams: Mantui, Gestautui, Sigitui Pilipauskui, Robertui Plauškai, Vitalijui Pociui, Mindaugui Urbučiui, Raimondui Stankui ir Simui Bielskiui.

Svečiai padėkos raštus įteikė darbščiausiems rajono ūkininkams, kurie vysto ekologinį ūkį, kuria ir plečia daržovių, uogų, pievagrybių ūkius, puoselėja žemės ūkio kultūrą. Už minėtus darbus padėkas Seimo nariai, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas ir Europos parlamento nario Bronio Ropės padėjėja įteikė šiems asmenims: Violetai Razminienei, Juozui Žalandauskui, Zofijai Jucienei, Mindaugui Kleinaičiui, Birutei Šimelienei, Valentinai ir Stasiui Vorobjovams, Nomedai ir Valdui Martinavičiams, Antanui Pielikiui.

Renginio metu žemdirbiams ir visiems susirinkusiems koncertą dovanojo Pagramančio kultūros namų moterų vokalinis tercetas ir  grupė „Žemaitukai“.

Žemdirbių pagerbimo šventę finansavo Tauragės rajono savivaldybės administracija.

Pasidalinkite
Scroll to Top