
Tauragės rajono savivaldybės atstovai dalyvavo konferencijoje „Pirmas žingsnis – lygios galimybės“
Lapkričio 27 d. Kaune vyko savivaldybių konferencijos „Pirmas žingsnis – lygios galimybės“ pirmoji diena. Joje dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės atstovai. Renginyje aptartos nacionalinės lygių












