
Apdovanoti Atliekų kultūros egzamino nugalėtojai
Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas pasveikino geriausiai pasirodžiusius „Atliekų kultūros“ egzamino dalyvius. Šiemet balandžio 30 dieną vykusiame Atliekų kultūros egzamine iš viso dalyvavo net 17




