
Projektas „Nė vienas nėra pamirštas“ kviečia į nuotolinę paskaitą
Ryšių reguliavimo tarnyba drauge su skaitmeninių įgūdžių lavinimo projekto „Nė vienas nėra pamirštas“ partneriais ir vėl Jus kviečia į nuotolinę paskaitą! Kada? 2026 m. gegužės 21 d., ketvirtadienį, 16 val. Trukmė –












