Rugsėjo 18–26 d. Tauragėje vyks Europos paveldo dienos, šiemet kviečiančios pažvelgti į temą „Architektūrinis paveldas: langas į praeitį, durys į ateitį“. Tai puiki proga atrasti mūsų miesto istoriją, architektūrinius ženklus bei pasinerti į kultūrines patirtis.
Rugsėjo 19 d. programa
14:00 val. Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje (Respublikos g. 3, Tauragė):
-
Spaudinių ir nuotraukų parodos „Tauragės architektūrinis paveldas: langas į praeitį, durys į ateitį“ atidarymas;
-
Dr. Gedimino Kasparavičiaus paskaita „Modernėjančios Tauragės ženklai: 1918–1940 m.“.
16:00 val. – ekskursija autobusu „Atrask Tauragę tarpukario architektūroje ir pramonės pavelde“.
Pradžia – prie Tauragės pilies.
Būtina išankstinė registracija telefonu +370 612 76 199.
Rugsėjo 18–26 d. nemokamos parodos muziejuje
Tauragės krašto muziejuje „Santaka“ (Tauragės pilis) visą savaitę vyks nemokamas lankymas ir parodos:
-
Godos Lukaitės „Amžinesnis miškas“ (Pilies parodų salė);
-
Justinos Tulaitės „Šmėkščiojimai“ ir Camera Obscura kambarėlis;
-
Ritos Grikšienės „Žemė – vabzdžių planeta“ (Fotografijos galerija).
Kviečiame dalyvauti!
Europos paveldo dienos – tai galimybė ne tik prisiminti ir įvertinti mūsų krašto architektūrinį paveldą, bet ir įkvėpti bendruomenę pažinti, saugoti bei perduoti šias vertybes ateities kartoms.
Visi renginiai ir parodos – nemokami.
Organizatorius: Tauragės rajono savivaldybė.
Partneriai: Tauragės B. Baltrušaitytės viešoji biblioteka ir Tauragės krašto muziejus „Santaka“




