Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Antanui Sakalauskui įteiktas garbės ženklas „Už nuopelnus Tauragės rajonui“

Mero padėkos vakaro metu viešosios įstaigos Tauragės ligoninės gydytojui chirurgui Antanui Sakalauskui įteiktas garbės ženklas „Už nuopelnus Tauragės rajonui“!

Tarybos sprendimu apdovanojimas įteiktas už profesionalumą, patikimumą ir pagarbą žmonėms, stiprinant jų sveikatą. Apdovanojimą įteikė Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas.

Antanas Sakalauskas VšĮ Tauragės ligoninėje gydytoju chirurgu dirba nuo 1972 metų, o nuo 2005 m. iki šiol eina Chirurgijos skyriaus vedėjo pareigas, kartu dirbdamas gydytoju chirurgu stacionare ir Konsultacijų poliklinikoje.

Per daugiau nei penkis dešimtmečius jis tapo gydytoju, kuriuo besąlygiškai pasitikima kaip tikru savo srities meistru – išgelbėjusiu daugybę gyvybių ir padėjusiu tūkstančiams šeimų. Kolegos jį vertina kaip ramų, išmintingą, visada padėti pasirengusį žmogų, o pacientai – kaip gydytoją, kuris gydo ne tik operacijomis, bet ir gerumu.

Ilgametis jo darbas reikšmingai prisidėjo prie Chirurgijos skyriaus augimo, modernių gydymo metodų diegimo ir Tauragės regiono sveikatos priežiūros stiprinimo. Jis taip pat išugdė ne vieną jauną specialistą, perduodamas profesinę patirtį, žmogiškąsias vertybes ir atsidavimo pacientui pavyzdį.

Tai gydytojas, kurio vardas Tauragės krašte siejamas su profesionalumu, patikimumu, atsakomybe ir atsidavimu.

Antano Sakalausko kandidatūrą pateikė VšĮ Tauragės ligoninė.

Sveikiname pelnius garbingą apdovanojimą ir linkime neblėstančio įkvėpimo šiame prasmingame ir atsakingame darbe!

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Į viršų