Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Didieji prekybos tinklai jungiasi prie vakcinacijos proceso

Didieji prekybos tinklai jungiasi prie vakcinacijos proceso ir prisijungia prie iniciatyvos suteikti gyventojams dar daugiau galimybių vakcinuotis arčiau namų, be išankstinės registracijos. Prie „Lidl“, „Maxima“ ir „Iki“ prekybos centrų vyks mobilios skiepijimo komandos, kurios visus norinčiuosius paskiepys nuo COVID-19. Viskas, ką reikia padaryti prieš atvykstant, nepamiršti pasiimti asmens dokumento – paso arba asmens tapatybės kortelės.

Mobilūs skiepijimo punktai šalia prekybos centrų įsikurs skirtingomis dienomis:

  • Rugpjūčio 16 d. (pirmadienį) 11.00–16.00 val. vakcinuotis bus galima šalia „LIDL“ parduotuvės (Dariaus ir Girėno g. 48, Tauragė);
  • Rugpjūčio 18 d. (trečiadienį) 11.00–16.00 val. – šalia „MAXIMA“ parduotuvės ( Prezidento g. 72, Tauragė);
  • Rugpjūčio 23 d. (ateinantį pirmadienį) 11.00–16.00 val. – šalia „IKI“ parduotuvės (Gedimino g. 21 A, Tauragė).

Prekybos centrai aktyviai palaiko šią idėją

„Tik visi kartu mes galime įveikti COVID-19 pandemiją ir greičiau sugrįžti į įprasto gyvenimo vėžes. Kviečiame pasinaudoti galimybe be iš ankstinės registracijos pasiskiepyti mobiliuose vakcinacijos punktuose, kurie įsikurs šalia „Maxima“ parduotuvių. Saugokime save ir kitus!“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ generalinė direktorė Jolanta Bivainytė.

Skiepytis nuo COVID-19 kviečia ir prekybos tinklo „IKI“ komunikacijos vadovė Vaida Budrienė: „Palaikome šalies pastangas kuo greičiau suvaldyti pandemiją, todėl nuoširdžiai sutikome su LR Sveikatos apsaugos ministerijos ir savivaldybių iniciatyva, kad mūsų tam tikrų parduotuvių aikštelėse būtų pastatyti vadinamieji skiepų autobusai. Prie parduotuvių yra didesni žmonių srautai, tad tikime, kad šios lokacijos pritrauks ir daugiau norinčiųjų pasiskiepyti. Tik veikdami kartu, suprasdami, jog reikia saugoti save ir kitus, galime įveikti šią pandemiją.“

„Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta džiaugiasi, kad buvo vieni pirmųjų, priėmę mobiliąsias skiepijimo komandas prie savo parduotuvių.

„Pirmieji bandymai Vilniuje parodė, kad tokia galimybė yra itin patraukli gyventojams, todėl ir toliau nuosekliai palaikome šią iniciatyvą. „Lidl“ parduotuvėse kasdien apsilanko tūkstančiai gyventojų, todėl tai puiki proga gauti skiepą tiesiog atvykus apsipirkti ir taip kuo greičiau grįžti į normalų gyvenimą“, – sako „Lidl Lietuva“ atstovas.

Primename, kad taip pat registruotis savo vakcinai nuo COVID-19 galima svetainėje www.koronastop.lt arba Karštąja linija 1808. Kiekvieną darbo dieną, Tauragės bendruomenių namuose, nuo 9 iki 14 val. gyventojai gali skiepytis ir be išankstinės registracijose. Vakcinaciją „gyva eile“ vykdo ir Nacionalinio kraujo centro mobilūs vakcinacijos punktai. Jų turas Tauragėje prasideda rugpjūčio 17 d., antradienį, Tauragės pilies aikštėje (plačiau rasite ČIA).

Kviečiame nedvejoti, pasirūpinti savo ir aplinkinių sveikata ir pasiskiepyti nuo COVID-19 ligos.

Pasidalinkite
Scroll to Top