Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Į Ukrainą iškeliavo penktoji paramos siunta iš Tauragės

Sausio 9 dieną iš Tauragės į Ukrainą iškeliavo jau penktoji paramos siunta, kuri bus pristatyta Savivaldybės miestams-partneriams – Luckui ir Ternopoliui.

Sunkvežimį užpildė 18 generatorių, 15 iš jų nupirko Savivaldybė, likusius Tauragės rajono gyventojai. Taip pat nupirkti ir Ukrainai perduoti prožektoriai, baterijos, miegmaišiai, paaukoti šilti drabužiai vaikams, maisto produktai, maskuojamieji tinklai ir kiti karo draskomai šaliai reikalingi daiktai.

Ankstesnių siuntų metu Ukrainai taip pat pristatytos tauragiškių padovanotos radijo ryšio stotelės (racijos), taktinės pirštinės, batai, vaistai nuo peršalimo, kosulio, kompresiniai tvarsčiai, žieminiai miegmaišiai, baterijos, termosai, nešiojamos dujinės ir kt.

Kovo mėnesį Savivaldybė Ukainai skyrė finansinę paramą. Tauragės rajono tarybos sprendimu, minėtiems Ukrainos miestams buvo skirta 50 tūkst. eurų.

Dėkojame prie paramos teikimo prisidedantiems gyventojams ir verslo atstovams, taip pat šauliams, savanoriams, kurie kruopščiai rūšiuoja ir pakuoja perduodamus daiktus, maisto produktus.

Kiekvieno iš mūsų parama Ukrainai yra svarbi. Padėkime ukrainiečiams kovoti už laisvę!

 

Įvertinkite paslaugos suteikimą!
[Vertinimai: 0 Vidurkis: 0]
Pasidalinkite
Scroll to Top