Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Informatikos skyriaus specialisto pareigas pradėjo eiti Arvydas Jucius

Informatikos skyriaus specialistas Arvydas JuciusŠiandien, rugsėjo 15 dieną, Tauragės rajono savivaldybės informatikos skyriaus specialisto pareigas pradėjo eiti Arvydas Jucius.

Naujasis darbuotojas vykdys informacinių technologijų sprendimų paiešką, testavimą ir pritaikymą savivaldybėje, užtikrins techninės ir programinės įrangos veikimą, prižiūrės ir administruos savivaldybės administracijoje naudojamų informacinių sistemų ir jų duomenų bazių tarnybines stotis, vykdys savivaldybės centralizuoto vaikų priėmimo sistemos (CVPS), neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) ir elektroninio mokinio pažymėjimo (EMP) informacinės sistemos, finansų apskaitos ir valdymo informacinės sistemos (FAVS) priežiūrą bei teiks pasiūlymus dėl savivaldybės kompiuterizavimo poreikių ir informaciją apie tų poreikių įgyvendinimo prioritetus.

A. Jucius studijavo Šiaulių universitete, kur įgijo Informatikos inžinerijos bakalauro laipsnį. Pastaruoju metu dirbo IT inžinieriumi UAB ATEA įmonėje, o informacinių technologijų srityje darbuojasi jau nuo 2014 metų.

Linkime sėkmės naujose pareigose!

Pasidalinkite
Scroll to Top