Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

Išlydėtos tradiciniame intelektualaus pažinimo ralyje „Ryterna Modul Mototourism Rally“ Tauragę atstovausiančios komandos

Jau 13 kartą startuojantis intelektualus pažinimo ralis „Ryterna Modul Mototourism Rally“ šiemet neaplenks ir 2023 metų Lietuvos kultūros sostinės – Tauragės. Rugpjūčio 19 d., nuo 12 iki 16 val. Tauragės kultūros centre ralio dalyvių lauks Kultūros muitinės skeneris, kur dalyviai turės progą įsiamžinti bei „išsiimti“ Kultūros sostinės vizą.

Į jau tradicinį „Ryterna Modul Mototourism Rally“ ralį išlydėtos ir Tauragę atstovausiančios komandos. Jau penktą kartą Tauragę oficialiai jame atstovaus komandos – „Jūros ragas“ ir „Jūros nublokšti“, trečią kartą startuos – „2 ratai veža“ komanda. Komandų atstovams Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas tradiciškai įteikė Tauragės krašto atributiką bei palinkėjo sėkmingos kelionės ir gerų akimirkų.

„Ryterna Modul Mototourism Rally“ dalyviai ir Tauragės rajono meras

Tai vienintelis toks renginys Lietuvoje, kai per vieną dieną šimtai intelektualių motociklininkų aplanko ir pažįsta įdomias Lietuvos vietoves, susitinka ir bendrauja su lankomų vietų bendruomenėmis ir už organizatorių pateiktų užduočių įvykdymą gauna taškus. Užduotys yra susijusios su Lietuvos istorija, architektūra, etnografiniu paveldu ir leidžia ralio dalyviams, vietiniams ir šalies svečiams, geriau pažinti Lietuvą bei nuotaikingai praleisti laiką.

Į 2023 metų Lietuvos kultūros sostinę – Tauragę užsuksiantys dalyviai, taip pat aplankys su Klaipėdos krašto metais, bei šiemet minimomis – Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydžio per Atlantą 90-osiomis, Lietuvos šaulių sąjungos įkūrėjo, Vlado Putvinskio-Pūtvio 150-osiomis ir Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio 35-osiomis metinėmis susijusias istorines vietas ir objektus.

Tradiciškai ralio dalyvių lauks Mažosios Lietuvos Kultūros sostinės. Intelektualaus ralio dalyviai varžysis dėl turiningiausios kelionės, o iškilmingas finišas vyks Kauno miesto centre.

Pasidalinkite
Scroll to Top