Tauragės rajono savivaldybės

Naujienos

LRT kviečia susivienyti ir dalyvauti akcijoje „Radarom!“

Pasitinkant tragiško karo Ukrainoje metines LRT kviečia susivienyti Ukrainai paramą renkančias organizacijas „Blue/Yellow“, „Laisvės TV“, „1K fondas“ ir „Stiprūs kartu“ ir inicijuoja paramos akciją „Radarom!“

„Dėl oro atakų Ukrainoje nukenčia vis daugiau gyventojų: griaunami ne tik žmonių namai, bet ir išgyvenimui būtini objektai – elektrinės, vandens bokštai ir kt. Juos apsaugoti ir užtikrinti kuo normalesnį ukrainiečių gyvenimą reikia radarų, o mes galim juos nupirkti. Prisidėti gali kiek gali – per mažai nebus. Paramą renkam radarom.lt“,– skelbiama organizatorių išplatintame pranešime.

Akcijos tikslas – už surinktas aukas nupirkti oro erdvės stebėjimo radarus, kurie padės stebėti Ukrainosdangų ir greičiau bei tiksliau reaguoti į priešo atakas.

Radarų užduotis – apsaugoti tokius Ukrainai strategiškai svarbius objektus kaip elektrinės, vandens bokštai ir pan., kurie padeda užtikrinti kuo normalesnį ukrainiečių gyvenimą. Radarai kainuoja nuo 0,5 iki 1,5 mln. eurų, o jų reikia ne vieno. Prisidėti gali kiekvienas, skambindamas trumpuoju numeriu 1482 ir skirdamas 5 eurus, o didesnę sumą galima skirti apsilankius puslapyje radarom.lt.

„Radarom!“ akcijos finalas – vasario 24 d. Tą dieną visas LRT eteris bus dedikuotas Ukrainai, o vakare nuskambės specialus paramos koncertas.

Kiekvienas galim, todėl RADAROM!

 

Pasidalinkite
Scroll to Top