
Tauragėje surengta konferencija apie manipuliacijų grėsmes ir atsparumo stiprinimą
Spalio 2 d. Tauragės rajono savivaldybėje vyko konferencija „Manipuliacijos: kaip atpažinti ir stiprinti atsparumą smurtui“. Joje dalyvavo įvairių sričių specialistai, jaunimo darbuotojai, nevyriausybinių organizacijų atstovai



