
Tauragiškiai aktyviai naudojasi dviračių saugyklomis
Gegužės viduryje atsidariusios nemokamos dviračių saugyklos sulakė didžiulio gyventojų susidomėjimo. Per mėnesį laiko jau daugiau kaip 650 Tauragės miesto gyventojų užpildė prašymus ir pradėjo naudotis










